Jdi na obsah Jdi na menu
 


Div Světa


"Vždy je naděje. Někdy jen nepatrná, až bláhova... Ale je."

Stavba Divu

"Pomocí chyb získáváme zkušenosti, pomocí zkušeností vítězíme."

 

Jak stavět Div světaJak jsme na webu uváděli, nám se Div podařit nepostavilo a udělali jsme hned několik zásadních chyb. Z těch jsme se ale poučili a chceme vám předat své zkušenosti, které jsme při stavbě získali.

> Získání natarské vesnice by mělo proběhnout rychle a efektivně. Tedy, jakmile se převezme měly by hned začít přicházet podpory. Na vesnice jdou spousty útoků a může se stát, že jakmile natarskou vesnici přeberete, sebere vám jí další útok po pár minutách.

> Je velice dobré si na stavbu zapnout plus účet. Hodně si tím ulehčíte práci! Nejdříve vystavěte budovy jako je hlavní budova, sýpka, sklad surovin atd., ale surovinová pole vůbec nestavte – zbytečná ztráta času!!! Sýpky si postavte ideálně na 200000 surovin (i na 100. lvl je od obilí potřeba pouze 193630 kusů). Pokud si je bude stavět na více ztrácíte další drahocenný čas. Při takové kapacitě musí hráči posílat obilí po malých zásilkách, ale hodně často. Jakmile tyto budovy dostavíte, stavte pak už pouze sklady v určitém poměru s velkými sklady (není dobré stavět pouze velké sklady ano pouze malé). Pokud se vám podaří do čtrnácti dnů do plánů postavit sklady na 1000000 surovin, máte dobře připravenou vesnici pro stavbu Divu světa.

> Základem je, že by se mělo soustředit více silnějších aliancí (3 a více) na jednu stavbu Divu světa. Nemá cenu se snažit „ovládnout“ všechny natarské vesnice. Podpory jsou pak roztroušené a nic neubrání. Pokud je v natarské vesnici méně, jak 3000000 jednotek, dokáže útok o velikosti 40000 pěchoty, 15000 jízdy, 2000 beranidly a 6000 katapulty zaměřené budovy zničit, což může znamenat i několikadenní zpoždění, které může mít obrovský vliv při závodě. Hráči by se měli snažit posílat co nejvíce obrany... Při stavbě Divu světa jsou zapotřebí pro jednoho stavitele 2 plány. První plán musí mít do 50. úrovně Divu on, 2. plán pro stavbu od 50. úrovně může mít kdokoliv z aliance stavitele. Proto pokud je více spojeneckých stavitelů, je dobré, když jsou v jedné alianci a plány si tudíž navzájem „propůjčí“. Získání plánů musí být co nejrychlejší, protože na tom velice závisí úspěšnost stavitele v závodu. Jsou dva způsoby, jak plány chránit před ukradením. Je lepší je chránit vojskem, které by mělo čítat minimálně 1000000 jednotek. Nevýhoda je v tom, že je další starost o živení podpor. Další možností je mít více vesnic a pokud jde útok na vesnici s plánem, jednoduše plán přesunete do jiné vesnice s pokladnicí. Nevýhoda je v tom, že vám může plány někdo nečekaně při troše nepozornosti sebrat, což se stalo nám.

> Pak již musíte nepřetržitě stavět, mít silnou obranu, zajištěné plány a spolehlivou alianci, která vám bude posílat obilí a podpory. To je klíč k úspěchu.

> Důležité je, střídat se ve stavbě s jinými a SPOLEHLIVÝMI lidmi z aliance přes zastupování. Stavba totiž vyžaduje neustálí dohled, zdali neumírají jednotky, pak aby jakmile se dostaví budova, dala se zadat další stavba a to jak ve dne i v noci (24 hodin denně). Proto je efektivní mít rozvržené, kdo Div bude hlídat a stavět v tu a tu dobu.

> Pokud staví více stavitelů z jedné spojenecké strany, je možné použít taktiku „lákadla“. Jednoduše bude jedna natarská vesnice s menším počtem jednotek, ale zároveň se v ní bude stavět Div. Nepřítel si tak může o tento Div rozsekat spoustu silných armád, v domnění, že udělal veliký čin. Chce to ale trpělivost a prostředky.

> Pokud budete útočit na nepřátelský Div světa, chce to mít také taktiku. Ačkoliv je předem zřejmé, že o všechny jednotky přijdete, ale s použitím taktiky můžete nepřátelskou stavbu narušit. Každý útok by měl ideálně čítat kolem: 30000-40000 pěchoty, 10000-15000 jízdy, 1000-200 beranidel, 4000-6000 katapultů. Taková armáda je již schopná Div poškodit, ale v začátcích stavby Divu, nikoliv v konečné fázi! I my jsme udělali tuto chybu, že jsme s velkými armádami čekali až na vyšší lvl. Divu a to se stalo osudným. Armády většinou nezbořili nic, maximálně jen o jeden lvl. Chce to tedy rozhodně útočit hned do 20. lvl Divu. Je dobré si rozdělit, v jakém pořadí útočníci do Divu dojdou. První by měl bourat zdi, další by již měli katapultovat. Celé byste to měli naplánovat tak, aby útoky šli co nejblíže za sebou v jedné hodině.

 

A jak to ve vesnici s divem vypadá? Podívejte de sami:

 

 

 

A video:

www.youtube.com/watch

 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

The online job can bring you a fantastic profit. Link - https://plbtc.page.link/zXbp

(HenryStota, 5. 8. 2020 5:02)

The online job can bring you a fantastic profit.
Link - https://plbtc.page.link/zXbp

Attention! Financial robot may bring you millions! Link - https://plbtc.page.link/zXbp

(HenryStota, 5. 8. 2020 4:35)

The huge income without investments is available, now!
Link - https://plbtc.page.link/zXbp

Automatic robot is the best start for financial independence. Link - https://plbtc.page.link/zXbp

(HenryStota, 5. 8. 2020 3:39)

Money, money! Make more money with financial robot!
Link - https://plbtc.page.link/zXbp

годный вебресурс

(Thomasref, 5. 8. 2020 3:04)

перворазрядный сайт https://lolz.guru/forums/760/

Профессиональное продвижение сайта

(osinmasSpave, 5. 8. 2020 1:41)

Благодаря SEO-продвижению, Ваш сайт попадет в топ и сможет привлечь больше клиентов к Вашим предложениям! Заказать продвижение Вы можете на сайте https://cpcseo.ru/ - после этого, Вы непременно получите много новых посетителей. Специалисты компании могут продвигать сайт, настроят контекстную рекламу и будут вести социальные сети. Также такая услуга будет Вам полезна, если Ваш сайт является новым, и Вам нужно заявить о себе в интернет-пространстве. Доверьте все настоящим квалифицированным специалистам, чтобы все было сделано грамотно и эффективно.

Just one click can turn you dollar into $1000. Link - https://plbtc.page.link/zXbp

(HenryStota, 4. 8. 2020 23:17)

Robot is the best way for everyone who looks for financial independence.
Link - https://plbtc.page.link/zXbp

Запчасти для домашней техники

(harterosabula, 4. 8. 2020 21:59)

Благодаря сайту, располагающемуся по ссылке https://prozapchast24.ru/ Вы сможете приобрести новую деталь на свою технику. Каталог включает в себя огромный ассортимент товаров, так что каждый пользователь непременно сможет найти то, что ему нужно. Кроме того, в каталоге есть даже специальные курсы, которые помогут стать хорошим и успешным мастером ремонта техники. Каталог поделен на следующие разделы: запчасти для сушилок, пылесосов, кухонной техники, стиральных машин и так далее. Благодаря одному магазину, починить можно будет всю технику!

Пластиковые окна от производителя

(ermoneysHat, 4. 8. 2020 19:21)

Экологичные и качественные окна можно приобрести на сайте https://solokna.ru в любое удобное время. Кроме этого, здесь также можно приобрести различные необходимые аксессуары, входные и межкомнатные двери, фурнитуру и не только. Достаточно широким также является в том числе и многообразие представленных услуг - установку окон, остекление балконов и не только можно заказывать без проблем. Комплектующие с большим запасом прочности, долгосрочная гарантия и предоплата в размере 50% - лишь малая часть преимуществ компании.

Сертификация услуг и продукции

(davnetaFug, 4. 8. 2020 18:17)

Компания «ПромТест» занимается сертификацией, а также декларацией услуг и товаров, которые реализуются на территории России. Посетите официальный сайт по ссылке https://www.sertifikatprodukcii.com/ и Вы сможете заказать соответствующую услугу. Кроме того, если Вы не очень понимаете, как все должно проходить, можно воспользоваться услугой бесплатной консультации! Все документы Вам надо подать по электронной почте — это удобно и быстро (в случае чего, все можно дослать за две минуты). И сам сертификат Вы тоже получите в кратчайшие сроки!

Рассылка sms, whatsApp, e-mail в Казахстане

(efimanosMairl, 4. 8. 2020 15:56)

На сайте https://rassilka.kz компания предлагает действительно эффективную sms, whatsapp, и e-mail рассылку! Настоящие профессионалы своего дела за вполне умеренные деньги могут помочь в вопросе образования устойчивой связи с заинтересованной целевой аудиторией. Рассылка, проводимая специалистами, работающими с 2009 года, помогает достигнуть нужного результата. Высокое качество оказываемых компанией услуг, обеспечивается благодаря тому, что применяется современная материально-техническая база. Люди, решившие сотрудничать с данной организацией, делают правильный выбор.

Видеопродакшн и организация трансляций

(hinanaldshino, 4. 8. 2020 14:33)

«Авентура» профессионально занимается организацией онлайн-мероприятий и трансляций. Кроме того, если Вы перейдете на сайт https://online.av55.ru/ — сможете узнать и о других услугах. Команда специалистов готова организовать съемку корпоративных фильмов и роликов для подъема командного духа Вашего коллектива. Онлайн-мероприятие — это новый инструмент коммуникации, который позволит объединить людей на расстоянии, поднять командный дух и повысить имидж компании. Поэтому заказывайте его, доверьтесь команде «Авентуры»!

близкий ресурс

(Justinswisa, 4. 8. 2020 13:27)

превосходнейший вебресурс https://lolz.guru/market

Профессиональная чистка колодцев в Московской области

(ipovtrarFen, 4. 8. 2020 10:51)

Компания «Комета строй» профессионально занимается ремонтом, углублением и чисткой колодцев в Москве и Московской области. Переходите на сайт https://comet-story.ru и Вы сможете ознакомиться с полным спектром услуг фирмы. Команда квалифицированных специалистов готова быстро и качественно выполнить Ваш заказ на работу с колодцем. Мастера работают в этой сфере уже более 10 лет, так что в опыте профессионалов сомневаться не придется. Кроме того, Вы можете оставить на сайте заявку и получить бесплатную консультацию перед заказом услуг.

Сыры от производителя

(igorotyfWor, 4. 8. 2020 3:26)

Авторский сыр всегда поражает своим разнообразием вкусов, качеством и натуральностью. Юрий Беляев точно знает толк в козьем сыре – он предлагает Вам посетить сайт https://kfh-magor.ru/ и выбрать для себя самый вкусный продукт. На веб-ресурсе Вы можете ознакомиться с полным ассортиментом, в который входят твердые и полутвердые сыры, приготовленные по авторским и классическим рецептам. На странице сыровара предлагается сотрудничество с магазинами, так что если Вы занимаетесь торговлей продуктами — это отличный способ расширить свой ассортимент!

Яндекс такси

(firsnydasob, 3. 8. 2020 23:34)

«Яндекс.Такси» знают сейчас как многие пассажиры, так и водители. Очень часто владельцы транспортных средств хотят стать частью команды, и это возможно благодаря сайту https://vsevsetaksi.ru/ — переходите по ссылке и подключайтесь к системе! Вы можете выгодно подработать и пополнить свой кошелек небольшой прибавкой к основной зарплате! На сайте Вы можете быстро заполнить заявку на подключение, а также ознакомиться с условиями сотрудничества с компанией! Например, среди преимуществ отметить можно регулярные выплаты и наличие большого количества заказов.

have a peek at this web-site ssn

(Davidnug, 3. 8. 2020 18:38)

click this over here now https://ssn.is

Really hope you can actually find the right answer :((

(JamesHeP, 2. 8. 2020 21:29)

Should you be looking with the ideal essay crafting assistance, we could train you ways to uncover the a person best suited for ones demands. Browse our essay producing services critiques.
https://sites.google.com/view/originalessay887/problem-solution-research-paper-topics-secrets

wwwxxx v com

(JosephPiept, 1. 8. 2020 22:44)

boy fuck mom
xxx vidos colleotion
desi pron xxxxsd
sex.slim hairy midget
xxx pakistani adult
samita shetty xxx
chapra sex video
xxx vid0 2019
www xxx viadeo7
xxxii vido hd
ससस हॉट विडियो
bangali naikapopi xxx
chub couple porn
passian hd video
selfies xxx hd
hd videos sexx
sonny lioni xxx
xxxxxxxxx big video
exercise time xxx
xxxn aps downlods

www.tit sme us

(Josephinethync, 1. 8. 2020 22:05)

vijaymallya sex videos
bige 3xx video.in
deviantass sex com
monalisa xxx pick
tuntun xxx photos
ledys kasiga sex
dwonload xxx vidio
bbw fuck sex
sihala shcool saxsi
sunny leone sexeyvideos
pon video hhd
xxx sexes vidoes
www.redwap.com pergnet nepali
monster cook tube
pron vedio 2019
xxx hd viedi
xxx bp balatkar
www...sxse hd video
xxx magic angler
download engish fuck.com

xxx bojpuri dans

(HenryChexy, 1. 8. 2020 21:50)

fast x video
boudi choda chudi
xxx degan babi
gril xxx 18
tamil sexy auntys.com
beeg beauty pic
ashley lucero nude
pakistani sax com
teen choot xxx
bf xxxx hote
lisa ann xxx4k
fucking wwe fighter
www.paravet sex maza
old xnxx sex
ante cling xxx
nadia alisexy video
pasinsex video hd
orgasm xxx mp4
xxnx vido 13
moti fudi xxx


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100

následující »